Przekaż 1,5% podatku na rzecz PCK

Przekazując 1,5% podatku na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża wspierasz potrzebujących, którymi opiekujemy się na co dzień. Polski Czerwony Krzyż od ponad 100 lat wspiera potrzebujących i uwrażliwia społeczeństwo na krzywdę ludzką oraz promuje ideę niesienia bezinteresownej pomocy.

Pamiętaj, wypełniając swój PIT, wpisz numer KRS 0000225587 z dopiskiem – „Podkarpacki Oddział Okręgowy PCK”.

Wpłać darowiznę

Wpłać dowolną kwotę na konto Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK. Przekazane przez Ciebie środki wesprą prowadzone przez nas programy edukacyjne, zajęcia z pierwszej pomocy oraz pomogą najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego regionu.

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe oddziału, za pośrednictwem poczty lub przez fromularz płatności PayU.

Dołącz do wolontariuszy PCK

W działalność Polskiego Czerwonego Krzyża może zaangażować się każdy bez względu na narodowość, przynależność do grupy etnicznej, pochodzenie społeczne, płeć, religię, język i poglądy polityczne.

Można to zrobić na 2 sposoby: można zostać członkiem PCK w ramach działalności wybranej jednostki podstawowej lub też zostać wolontariuszem zarówno w wybranej jednostce podstawowej jak i w oddziale okręgowym lub rejonowym PCK.