Magdalena Różczka ambasadorką 7. edycji programu Dziel się Uśmiechem

Z początkiem września wystartowała VII edycja programu edukacyjnego „Dziel się Uśmiechem”. Organizatorami programu są Polski Czerwony Krzyż oraz firma Mars Polska, producent bezcukrowej gumy Orbit®. Inicjatywa wspierana jest przez partnerów merytorycznych: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.

W tym roku ambasadorką programu została Magdalena Różczka – aktorka znana nie tylko z ról w filmach i serialach, lecz także z aktywnego zaangażowania w akcje charytatywne i kampanie społeczne.

Magdalena Różczka jako ambasadorka „Dziel się Uśmiechem” będzie zaangażowana w promocję prawidłowych nawyków dbania o higienę jamy ustnej w mediach społecznościowych oraz w propagowanie akcji podczas wydarzeń medialnych. VII edycję programu wspiera też kampania reklamowa w telewizji, mediach społecznościowych oraz punktach sprzedaży. Od początku września do końca października br. w czołowych stacjach telewizyjnych oraz wybranych internetowych serwisach wideo będzie można oglądać spot reklamowy z udziałem aktorki.

Zachęcam do zapoznania się z materiałem prasowym na temat tegorocznej akcji oraz zaangażowania Magdaleny Różczki. W materiale znajdują się również linki do spotów TV będących częścią kampanii.

 

Materiał Prasowy ORBIT